COVID-19 - pre viac informácií kliknite tu
Dnes je streda 3. marca 2021. Sviatok má Bohumil/Bohumila zajtra má sviatok Kazimír .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
COVID-19
Všeobecné obchodné podmienky

    


Domovská stránka arrow Pre pacientov arrow PARKOVANIE
PARKOVANIE Formátovať pre tlač

12 október 2011    

 

Zdravotnícke zariadenia na Rastislavovej ulici i Triede SNP boli budované boli v obdobiach, kedy sa so súčasným rozmachom automobilizmu nepočítalo. Počet parkovacích miest je preto obmedzený a dispozičné možnosti areálov neumožňujú vytvoriť väčšie nové parkovacie plochy bez výrazných finančných investícií.

      Možnosti parkovania pre pacientov a návštevníkov nemocnice sú nasledovné:

      Vstup do areálu UNLP Košice na Rastislavovej 43 je pre súkromné vozidlo dovolený za poplatok. Cenník parkovania je zverejnený pri vstupe do areálu, pričom pohyb vozidiel v areáli je do dvadsiatich minút bezplatný. Vozidlá vstupujú hlavným vchodom (smer od centra mesta) a parkujú na vyhradených parkovacích miestach. 
      Ďalšiu možnosť parkovania majú pacienti a návštevníci nemocnice na priľahlých bezplatných parkoviskách - pred hlavným vchodom, pri vchode smerom od Turgenevovej ulice, na Smetanovej ulici a na Ulici milosrdenstva.

      Vstup do areálu UNLP Košice na Triede SNP 1 je pri lôžkovom monobloku možný len na platné povolenia vydané riaditeľom nemocnice a povolený je tiež pre osoby s preukazom ZŤP alebo na čas potrebný na vyloženie a naloženie pacienta. Okrem súkromných vozidiel privážajúcich pacientov majú oprávnenie vstúpiť do areálu len sanitné vozidlá, vozidlá zásobovania, vozidlá Policajného zboru SR, Požiarnej ochrany a vozidlá inštitúcií. Pacienti a návštevníci nemocnice môžu využiť platené parkovanie pred susednou budovou polikliniky, ktorá je súčasťou UNLP Košice. Cenník parkovania je zverejnený pri vstupe. 
      Ďalšiu možnosť parkovania majú  na priľahlých bezplatných parkoviskách na Ondavskej ulici a Považskej ulici, pred vysokoškolskými internátmi na Medickej ulici a tiež na parkoviskách iných zdravotníckych zariadení v blízkosti našej nemocnice.


Pridal: RNDr. Jaroslava Oravcová    
Naposledy zmenené ( 13 október 2011 )    
< Predchádzajúce   Ďalšie >
Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

©2000-2020 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001