COVID-19 - pre viac informácií kliknite tu
Dnes je štvrtok 28. januára 2021. Sviatok má Alfonz zajtra má sviatok Gašpar .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
COVID-19
Všeobecné obchodné podmienky

    


Domovská stránka arrow Mediálne centrum arrow Nemocnica v médiách arrow SITA: V UNLP v Košiciach stiahlo výpoveď už 64 lekárov
SITA: V UNLP v Košiciach stiahlo výpoveď už 64 lekárov Formátovať pre tlač

25 november 2011    

Uverejnené: 24.11.2011
Aktalizovaná správa:

      KOŠICE 24. novembra (SITA) - Už 64 lekárov z košickej Univerzitnej nemocnice L. Pasteura (UNLP) stiahlo do štvrtka do pol štvrtej svoje výpovede. Informovala o tom hovorkyňa univerzitnej nemocnice Jaroslava Oravcová. "V priebehu dnešného dňa stiahlo výpovede osem lekárov a očakávame, že ďalší tak urobia zajtra,“ povedala Oravcová. Doložila, že k dnešnému dňu evidujú ešte výpovede 174 lekárov, z celkového počtu takmer 800 lekárov. V UNLP výpovede podalo celkom 238 lekárov.
      Ako uviedla Oravcová, UNLP sa napriek tomu zodpovedne pripravuje na situáciu, ak ostatní lekári svoje výpovede nestiahnu. "Podnikáme kroky, aby nemocnica naďalej poskytovala komplexnú zdravotnú starostlivosť pre pacientov svojho spádového regiónu a sme pripravení uplatniť po 1. decembri krízový scenár poskytovania zdravotnej starostlivosti. Robíme všetko preto, aby bola urgentná starostlivosť poskytovaná v plnom rozsahu a odkladnú zdravotnú starostlivosť budeme poskytovať v najširšej možnej miere,“ uviedla Oravcová s tým, že súčasťou krízového scenára bude spájanie totožných pracovísk, presúvanie pracovníkov medzi príbuznými odbormi a hospitalizácia pacientov na iných oddeleniach.

Pridal: RNDr. Jaroslava Oravcová    
   
< Predchádzajúce   Ďalšie >
Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

©2000-2020 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001