COVID-19 - pre viac informácií kliknite tu
Dnes je streda 3. marca 2021. Sviatok má Bohumil/Bohumila zajtra má sviatok Kazimír .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
COVID-19
Všeobecné obchodné podmienky

    


Domovská stránka arrow Pre pacientov arrow KRATŠIE ČAKACIE DOBY NA ENDOPROTÉZY
KRATŠIE ČAKACIE DOBY NA ENDOPROTÉZY Formátovať pre tlač

09 október 2012    

Klinika ortopédie a traumatológie pohybového ústrojenstva Košice, Tr. SNP č. 1 má viac ako 40-ročné skúseností s operáciami náhrad bedrového a kolenného kĺbu.
V súlade s modernými trendmi vývoja endoprotetiky používa v súčasnosti najmodernejšie, prevažne necementované kĺbové náhrady z titánu, pričom využíva možnosti rôznych typov endoprotéz, ktoré sú prispôsobené pacientovej deformite bedrových aj kolenných kĺbov

Tieto plánované elektívne operácie sú na našej klinike plne hradené zdravotnými poisťovňami – bezplatné pre pacientov a na rozdiel od iných pracovísk, kde je čakacia doba podľa informácií pacientov aj oficiálnych údajov viac ako 2 roky, je na našom pracovisku len 3 – 4 mesiace, čo zodpovedá predoperačnej príprave a vyšetreniam pacientov v závislosti od ich zdravotného stavu a pridružených ochorení.

Pacienti sú vyberaní a indikovaní pre tieto operácie v špecializovanej kĺbovej poradni a okamžite po vyšetrení je ich zdravotná dokumentácia odosielaná na odsúhlasenie zdravotnej poisťovni, ktorá uvoľní finančné prostriedky na operáciu a indikovaný materiál endoprotézy.

Túto informáciu poskytujeme pre pacientov VšZP,  ktorá uvoľnila limity pre tieto elektívne operácie, súčasne s možnosťou odoslania pacientov čakajúcich na tieto operácie v iných zdravotníckych zariadeniach, kde je dlhá čakacia doba.

 

Pridal: Mgr. Ladislava Šustová    
Naposledy zmenené ( 30 október 2012 )    
< Predchádzajúce   Ďalšie >
Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

©2000-2020 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001