Dnes je utorok 29. septembra 2020. Sviatok má Michal/Michaela zajtra má sviatok Jarolím .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
Koronavírus

    


Domovská stránka arrow Mediálne centrum arrow Nemocnica v médiách arrow TOPKY.SK: Východ je pre premiérov nebezpečný. Už dvaja skončili na košickej traumatológii
TOPKY.SK: Východ je pre premiérov nebezpečný. Už dvaja skončili na košickej traumatológii Formátovať pre tlač

26 február 2014    

Uverejnené: 24.02.2014

Na prominentných pacientov sú už zvyknutí. Na košickej traumatológií Univerzitnej nemocnice L. Pasteura, majú od začiatku roka plné ruky práce. Nielen kvôli bežným pacientom, ale ich pomoc museli vyhľadať i dvaja slovenskí premiéri. Expremier Mikuláš Dzurinda a Róbert Fico. Kto bude ďalší?

Premiér Fico skončil v košickej nemocnici po nedeľňajšom futbalovom zápase, na ktorom si pretrhol achilovku. Dlho však na traumatológií nepobudol, ihneď po ošetrení, odcestoval do Bratislavy, kde už podstúpil operáciu. Pretrhnutá achilovka je bolestivé zranenie s dlhou dobou liečenia. Na včerajšom zápase sa zranil aj Róbert Kaliňák. Ten si však len vyvrtol členok.

Nešťastná oslava jubilea
Mikuláš Durinda sa zranil v Košiciach pred vyše mesiacom, po oslave životného jubilea bývalého prezidenta Rudolfa Schustera. M. Dzurinda spadol pred hotelom Hilton na zem a rozbil si hlavu. Aj on skončil na traumatológií. Netajil, že bol opitý a svoj čin oľutoval. "Úprimne a ľudsky to ľutujem. Veľmi ma to mrzí a priznávam, že som pil. Žiaľ neustriehol som ten moment, kedy bolo treba prestať." Našťastie jeho úraz nebol ťažký. Udrel si len hlavu a po ošetrení, vytriezvení a oddychu, taktiež hneď odcestoval do Bratislavy.

Pridal: Mgr. Ladislava Šustová    
   
< Predchádzajúce   Ďalšie >
Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

©2000-2016 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001