Dnes je štvrtok 2. júla 2020. Sviatok má Berta zajtra má sviatok Miloslav .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
Poďakovania
Koronavírus

    


Domovská stránka arrow Mediálne centrum arrow Udialo sa... arrow UNLP Košice dokončila na svojich pracoviskách ďalšie rekonštrukcie
UNLP Košice dokončila na svojich pracoviskách ďalšie rekonštrukcie Formátovať pre tlač

07 august 2017    

Dermatovenerologická klinika a Očné oddelenie UNLP Košice prešli čiastočnou rekonštrukciou. Menili sme najmä sociálne zariadenia, dlažby či elektrické rozvody. Rekonštrukcie sa týkali nielen priestorov pre pacientov, ale aj tých pre personál.

Ako uviedol primár kliniky MUDr. Tomáš Kampe, MPH : „Je to veľmi príjemná zmena, ktorá zlepší podmienky na klinike predovšetkým pre našich pacientov, ale aj pre samotný personál. Vo vynovených priestoroch sa nám bude určite pracovať oveľa lepšie.“  

Image
Foto: Dionýz Kiss

Nadštandardné 1- posteľové izby majú nové WC, sprchu, umývadlo, obklad, dlažbu, znížený sadrokartónový strop a taktiež nové elektrické rozvody. Na 3- posteľových izbách došlo k rekonštrukcii a osadeniu nového WC, sprchy a taktiež obkladov, dlažby či rozvodov. Zmenou prešiel aj priestor, ktorý sa zmenil na dennú miestnosť sestier s novou PVC podlahou a inštalovanou kuchynskou linkou s drezom. Postarali sme sa aj kompletné vymaľovanie a opravu náterov dverí či zárubni. Všetky práce boli počas mesiacov máj, jún a júl realizované vlastnými zamestnancami a z vlastných zdrojov.

Očné oddelenie na Tr. SNP, UNLP v Košiciach môže  od augusta 2017 naplno využívať dve zrekonštruovane  izby, ktoré prispejú k zvýšeniu komfortu pacienta ležiaceho na tomto pracovisku.
V izbe pribudlo samostatné WC, sprchovací kút a umývadlo s novým obkladom. UNLP riešila aj túto rekonštrukciu vlastnými zamestnancami a z vlastných zdrojov v mesiacoch jún a júl. Dúfame, že tieto zmeny pozitívne prispejú k zvýšeniu spokojnosti pacientov s poskytovanou zdravotnou starostlivosťou.

Image
Foto: Dionýz Kiss

Pridal: Mgr. Ivana Vaněková    
Naposledy zmenené ( 30 august 2017 )    
< Predchádzajúce   Ďalšie >
Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

©2000-2016 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001