Dnes je štvrtok 2. júla 2020. Sviatok má Berta zajtra má sviatok Miloslav .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
Poďakovania
Koronavírus

    


Domovská stránka arrow web arrow Udialo sa... arrow Ďalšia rekonštrukcia je úspešne za nami
Ďalšia rekonštrukcia je úspešne za nami Formátovať pre tlač

12 september 2017    

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice vynovila v spolupráci s neziskovou organizáciou Pro Orthopediae, n.o. Kliniku ortopédie a traumatológie pohybového ústrojenstva

Image
Foto: Dionýz Kiss

V priebehu prázdnin bola realizovaná prestavba celkovo 4 izieb. Novo- zrekonštruované priestory boli do užívania uvedené začiatkom nového školského roka.

Image
Foto: Dionýz Kiss

S cieľom zvýšenia pohodlia našich pacientov, v rámci nadštandardných služieb, bola v týchto izbách prevedená výstavba zariadenia na osobnú hygienu s novým  sprchovacím kútom, umývadlom a WC. Izby dostali aj novú dlažbu, obklady či znížený sadrokartónový strop. Ďalej sme zrekonštruovali aj elektroinštalačné rozvody s novými svietidlami, vypínačmi či zásuvkami. Ako uviedol primár pracoviska Róbert Čellár: „Na našej klinike sme tiež kompletne vymaľovali a opravili nátery dverí, zárubne či vnútorné vybavenie. Dodávateľskú firmu zabezpečila nezisková organizácia Pro Orthopediae, n.o. a materiál bol dodaný našou nemocnicou.“  Keďže boli práce vykonávané vo vlastnej réžií a materiál bol taktiež zabezpečený z vlastných zdrojov, nevieme presne určiť celkové výdavky spojené so všetkými prácami. „Veríme, že vynovené priestory prispejú k spokojnosti našich pacientov počas ich pobytu na klinike.“ Uviedol námestník riaditeľa pre technicko-prevádzkový úsek  Branislav Ropek.


Pridal: Mgr. Ivana Vaněková    
Naposledy zmenené ( 06 október 2017 )    
< Predchádzajúce   Ďalšie >
Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

©2000-2016 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001