COVID-19 - pre viac informácií kliknite tu
Dnes je streda 28. októbra 2020. Sviatok má Kevin zajtra má sviatok Klára .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
COVID-19
Všeobecné obchodné podmienky

    


Domovská stránka arrow Mediálne centrum arrow Pozvánky - Oznamy arrow UNLP Košice odštartovala masívnu rekonštrukciu výťahov
UNLP Košice odštartovala masívnu rekonštrukciu výťahov Formátovať pre tlač

18 apríl 2019    

Spolu Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice v roku 2019 opraví alebo úplne vymení 13 výťahov v oboch areáloch. Ako prvý dostal nový šat výťah v XVIII. pavilóne na Rastislavovej 43, kde sa nachádzajú  dve veľké lôžkové pracoviská a to Neurologické oddelenie a Klinika pracovného lekárstva.

Image
Foto: Dionýz Kiss

V tomto pavilóne sa nachádzajú dva výťahy- osobný s nosnosťou 250 kg a veľký lôžkový s nosnosťou 500 kg. Z dôvodu zabezpečenia bezpečnosti a spoľahlivej prevádzky bol výťah s drevenou kabínou a drevenými dverami o nosnosti 500 kg z roku výroby 1968 vymenený za nový s nosnosťou až 1600 kg a s prepravnou kapacitou 20 osôb. Touto výmenou sa okrem komfortu pre našich pacientov a zamestnancov zvýšila aj rýchlosť prepravy.

„Dodávka, výmena a uvedenie výťahu do prevádzky prebehlo v spolupráci s oddeleniami plynule a bez podstatných problémov. Celková cena predmetu zákazky na výmenu tohto výťahu predstavovala sumu 65 950 Eur bez DPH,"  uviedol za Odbor technických a prevádzkových  činností Ing. Milan Kozub.  Dodávka a výmena výťahu bola realizovaná v mesiacoch február až apríl 2019.

Tento rok ešte UNLP Košice zrealizuje dodávku a výmenu výťahov na pracovisku Rastislavova 43 v počte 5 kusov, na Tr. SNP 1 v centrálnom monobloku v počte 4 kusy výškových výťahov a na Poliklinike vymeníme 3 kusy výťahov. 

Image
Foto: Dionýz Kiss

Pridal: Mgr. Ivana Vaněková    
Naposledy zmenené ( 03 máj 2019 )    
< Predchádzajúce   Ďalšie >
Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

©2000-2020 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001