Ilustračná foto - personál

AG alebo PCR testovanie v UNLP už len na Ipeľskej ulici

testovanie cov – kópia

Od piatka 6. mája v Univerzitnej nemocnici L. Pasteura Košice končí prevádzka MOM na Rastislavovej 43. Testovať sa AG alebo PCR bude môcť verejnosť naďalej na Ipeľskej ulici (areál UNLP Tr. SNP).

TESTOVANIE PACIENTOV

Nariadiť testovanie u pacienta môže lekár, pokiaľ sa u pacienta prejavujú klinické príznaky covidu, či podľa prípadnej epidemiologickej alebo  cestovateľskej anamnézy a tiež podľa závažnosti plánovaného zdravotníckeho výkonu. Pacienta v takom prípade otestujú na danom pracovisku, prípadne v odberovom mieste na Ipeľskej ulici.

ZDARMA PACIENT

Testovanie pacientov  ZDARMA sa bude realizovať na Ipeľskej 1 IBA so sprievodným lístkom lekára na virologické vyšetrenie.

SAMOPLATCOVIA

Okrem toho sa budú môcť AG alebo PCR otestovať aj samoplatcovia. UNLP realizuje PCR testy pre samoplatcov v hodnote 50,- €. Testy pre samoplatcov sú k dispozícii na VMOM Ipeľská 1. Samoplatcovia môžu prísť bez registrácie od PO – PIA v čase od 8:00 – 11:00 hod. Výsledky im budú doručené formou SMS do 30 hodín v slovenskom jazyku a v tlačenej forme   v anglickom jazyku  (v cene 60,- €) na druhý deň na odberovom mieste, kde bol vykonaný odber, v čase od 9.30 – 12.30 hod.

Presné otváracie časy na Ipeľskej od pondelka, 9. mája 2022.

OTVÁRACIE HODINY AG – TESTOVANIE

(pacienti so sprievodným lístkom/samoplatcovia – 10 EUR):

PON-PIA      8:00 – 15:00

Sobota         8:00 – 12:00

Nedeľa         Zatvorené

PCR-TESTOVANIE pacientov (so sprievodným lístkom na virologické vyšetrenie):

PON-SOBOTA    7:30- 11:00

Nedeľa                Zatvorené

PCR-TESTOVANIE pacientov objednaných lekárom prostredníctvom NCZI:

PON-SOBOTA    7:30- 12:00

Nedeľa:                Zatvorené

O ďalších aktuálnych zmenách vás budeme informovať.