Ilustračná foto - personál

Naše MDD: deti spievali s Ujom Ľubom a šantili v pene od hasičov

Aj tento rok pripravila UNLP Košice pri príležitosti MDD „Deň pre naše deti“ v areáli Anička. Nechýbali detské atrakcie, mini zoo, nafukovacie hrady, bludisko či minigolf. Deti si zaspievali a zatancovali s Ujom Ľubom, pozreli si divadielko Rozprávkový hrniec v réžii prešovského divadla Portál a nechali si maľovať tváričky motívmi podľa vlastného výberu. Oslavu našich ratolestí zakončila penová šou, ktorú pre nás pripravili košickí hasiči.

„Žijeme vo veľmi uponáhľanej dobe, ktorá je plná pracovných a iných povinností, preto nám na deti často neostáva veľa času. Vidieť radosť v detských očiach a počuť úprimný detský smiech je pritom jeden z najkrajších pocitov. Preto som veľmi rád, že sa nám aj tento rok podarilo zorganizovať zábavný deň pre deti našich zamestnancov. Veď to, čo deti v skutočnosti potrebujú, nie sú drahé hračky ani značkové oblečenie, ale prítomnosť rodiča a spoločne strávený čas. Verím, že si tento deň užili malí aj veľkí a teší ma, že sme sa stretli aj pri iných ako pracovných povinnostiach,“ uviedol riaditeľ nemocnice MUDr. Ľuboslav Beňa, PhD., MPH.

MDD si tento rok užilo spolu asi 800 rodičov s deťmi. Nechýbala Záchranná služba Košice, ktorá deťom pripravila inštruktáž a prehliadku sanitky spolu s ukážkou prvej pomoci. Všetci si na obed pochutili na skvelom guláši, ktorí pripravili naše šikovné pani kuchárky, za čo im ďakujeme.

FOTOGALÉRIA: