Ilustračná foto - personál

Vianočná párty s Mikulášom pre deti zamestnancov

Diskotéka s hrami a súťažami, rytmické hry, bublifuková šou aj zábava s anjelom a čertom, prispeli k úprimnej radosti detí zamestnancov, ktorá vyvrcholila príchodom Mikuláša.

Medzi deti zavítal aj riaditeľ našej nemocnice MUDr. Ľuboslav Beňa, PhD. MPH: „Tešil som sa, keď som videl deti plné očakávania, ktoré so záujmom sledovali všetky atrakcie. A aby toho nebolo málo, zabezpečili sme im aj prekvapenie – efektnú svetelnú šou. V takých akciách budeme rozhodne pokračovať.

Darčeky modelované z balónov aj maľby na tvár potešili všetky deti

Okrem balíčkov plných sladkostí a ovocia si deti odniesli domov kvety, lietadlá, koníky, či meče vymodelované z balónov, a aby bolo poznať, že boli na ozajstnej detskej párty, odchádzali s maľbami na tváričkách, o ktoré bol veľký záujem. Chýbali už len trampolíny a skákacie hrady, no na tie si musia naše deti počkať do leta.

S vianočnou zábavou v UNLP rátame aj rok

Mnohí čelili snehovej kalamite, niektorým zabránila vo vianočnej zábave choroba a museli ostať doma. O to viac sa budú môcť tešiť na budúci rok. „Bol by v tom čert, keby sa nám o rok nepodarilo zorganizovať mikulášsku zábavu pre deti zamestnancov v dvoch termínoch, keďže záujem bol väčší ako sme očakávali,“ dodal riaditeľ.