Ilustračná foto - personál

VIANOČNÉ POĎAKOVANIE 💖💖 NAŠIM ZDRAVOTNÍKOM

NAJKRAJŠIE VIANOCE pre mamičku Danielu a jej manžela 🎄✨
PRVÉ SPOLOČNÉ so synčekom Jurkom 💖💖
Asi niet krajších Vianoc, ako sú tie prvé s bábätkom v rodine. A zvlášť v tom prípade, keď sa pôrod skomplikoval, ako len mohol. O to spokojnejšie si mladá mamička Danielka s rodinou užijú tohtoročné sviatočné chvíle. S mesačným Jurkom pod stromčekom, najkrajší darček pre mladú dvojicu. Daniela zároveň poslala poďakovania za záchranu života a zdravia našim zdravotníkom. Ďakujeme jej, že sa o krásne slová vďaky môžeme podeliť s vami.
💖 Touto cestou by som sa chcela poďakovať a vyjadriť nesmierny rešpekt a úctu všetkým zdravotníkom, ktorí sa o mňa starali počas hospitalizácie na Gynekologicko-pôrodníckom oddelení (GPO) a Oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny (OAIM) UNLP, pracovisko na Rastislavovej 43, od 23.11. do 30.11.2022.
💖 Zo všetkých pôrodníc som sa rozhodla pre vašu hlavne kvôli MUDr. Júlii Frívaldskej, u ktorej som vedená na gynekologickej ambulancii. Po pôrode však u mňa nastali komplikácie v podobe nekontrolovateľného krvácania. Svojim vysoko profesionálnym rýchlym prístupom mi práve ona, primár Ladislav Rosocha, primár Ján Michlík, MUDr. Marcela Sluková a MUDr. Jaroslava Ostróová doslova vybojovali druhú šancu na život a dovolili sa tešiť z vytúženého zdravého synčeka.
💖 Išlo o veľmi vypätú situáciu a k jej zvládnutiu bola nutná rýchla spolupráca gynekológov, anestéziológov a hematológov, obaja primári boli ku mne v noci privolaní z domu. Ja si len pamätám hladko prebiehajúci pôrod, partnera ako stojí pri mne s bábätkom v náručí a potom už len slabosť a strach, či ich ešte niekedy uvidím.
💖 Moja srdečná vďaka za starostlivosť, profesionálny, ale zároveň aj veľmi ľudský prístup patrí aj MUDr. Silvii Vernerovej (GPO), MUDr. Jane Stuberovej (OAIM), MUDr. Tünde Korčekovej (OAIM), MUDr. Sáre Lisej (OAIM), ako aj pôrodnej asistentke Bc. Šimkovej a fyzioterapeutke pani Vajdovej.
💖 Vzhľadom na môj celkový zlý zdravotný stav sa o synčeka prvý týždeň staral skvelý kolektív Novorodeneckého oddelenia a primárka Iveta Kostelníková. Boli ku nám vždy veľmi ústretoví a milí, o všetkých vyšetreniach a výsledkoch nás stále informovali, otecka podrobne poučili, naozaj mi to pomohlo v liečbe, keď som vedela ako je o dieťa dobre postarané.
💖 Z môjho pohľadu sa mi dostalo takej úžasnej starostlivosti, že sa to odzrkadlilo na mojej pomerne rýchlej rekonvalescencii a zaradení sa do bežného života. Medicína je o ľuďoch a ja som mala veľké šťastie na tých správnych ľudí na správnom mieste.

S pozdravom a prianím krásnych a pohodových Vianoc Daniela, malý Jurko 😊 a ocko.