Ilustračná foto - personál

Vianočný príhovor k zamestnancom

PF 2022_Vianoce_Novýrok_mail
MUDr. Ján Slávik, MBA, generálny riaditeľ UNLP Košice

Vážené kolegyne, kolegovia, milí zdravotníci, zamestnanci!

Každý z nás sa teší na príchod najkrajších sviatkov roka. Je to čas, kedy majú ľudia zvyčajne k sebe bližšie, čas porozumenia a lásky k blížnemu. Vianoce sú najkrajším a najláskavejším obdobím v roku.

Prihováram sa Vám vo veľmi ťažkom období, ktoré si nikto z nás nevybral  a vieme ho iba ťažko ovplyvniť. Pripomína mi to výbuch sopky, vytekajúca láva berie všetko, čo neutečie, čo sa neskryje. Jedným výbuchom to však nekončí, po jeho prekonaní a zvládnutí prichádza druhý, tretí…

V tomto čase ostalo a ostáva najťažšie bremeno na nás zdravotníkoch a na všetkých zamestnancoch v našej nemocnici. Za zvládanie niekedy aj neskutočného boja, ktorý ste nevzdali a nevzdávate, patrí obrovská vďaka vám všetkým. ĎAKUJEM.

Viem, že slová pohladia, ale niekedy to nestačí. Chcel by som vás uistiť, v mene celého vedenia našej nemocnice, že vás všetkých v maximálnej miere podporujeme. Sme hrdí na každého jedného zamestnanca, budeme vás aj naďalej obhajovať a chrániť a snažiť sa o čo najlepšie ohodnotenie vašej práce.

Keď sa o niekoľko dní rozozvučia všetky zvony sveta a oznámia príchod čarokrásnych Vianoc, skúsme zabudnúť na všetky starosti a prežime tieto sviatky v láske, šťastí a svornosti.

Prajem vám, nech sú Vianoce vo vašich domácnostiach hlavne plné zdravia, lásky, pokoja, dobrej vôle a štedrosti.

Nech tichá hudba veselosti nám počas celých Vianoc znie, nech rok nastávajúci nám pokoj, zdravie a šťastie prinesie.

 

S úctou

MUDr. Ján Slávik, MBA

generálny riaditeľ

 

 

Košice, 18.12.2021