Ilustračná foto - personál

Vitajte na novom webe UNLP

Vítame Vás, našich pacientov, návštevníkov, zamestnancov a sympatizantov Univerzitnej nemocnice L. Pasteura Košice na našej novej webovej stránke. Ponúkame Vám modernejší dizajn, rýchlu orientáciu, jednoduchšie vyhľadávanie praktických a užitočných informácií. Veríme, že vďaka novému vzhľadu našej webovej stránky sa ľahšie a rýchlejšie zorientujete v informáciách o zdravotnej starostlivosti dostupnej v našej nemocnici. A tiež si rýchlejšie vyhľadáte potrebné pracovisko, kliniku, oddelenie, ambulanciu pre Vašu liečbu, či zmiernenie zdravotných ťažkostí.

Moderným spôsobom Vám predstavíme tímy našich odborníkov a špecialistov, na ktorých sa vždy môžete s dôverou obrátiť, rovnako ako na tímy našich sestier, ktoré sa o pacientov starajú na profesionálnej úrovni.

Zároveň Vás prosíme o zhovievavosť, ak niečo nenájdete. Stránku stále budujeme a informácie budeme pridávať postupne, aby boli aktuálne a úplné. V prípade akýchkoľvek nedostatkov, ale aj nápadov nás pokojne kontaktujte: unlp@unlp.sk. Vaše návrhy a požiadavky sú pre nás prínosom. Ďakujeme za Vašu trpezlivosť.

Príjemné zoznamovanie sa s novou webovou stránkou praje
UNLP Košice