Ilustračná foto - personál

Ortopedická ambulancia pre pokrokovú bunkovú terapiu

Na ambulancii lekári ortopedickej ambulancie vyšetrujú pacientov s ťažkosťami pohybového aparátu. Hlavným zameraním je využívanie moderných medicínskych postupov a foriem biologickej liečby vrátane liečby pomocou autológnej plazmy bohatej na trombocyty (PRP) a prípravkov dostupných v Združenej tkanivovej banke UNLP.

Okrem možností konzervatívnej liečby vykonávame aj plánovanie operačných liečebných postupov. Ťažiskom je ošetrovanie úrazov a poúrazových stavov pohybového aparátu s neodkladnou aj plánovanou liečbou, s využitím klasických aj miniinvazívnych artroskopických operačných postupov. Do spektra poskytovaných výkonov patria aj ošetrenia poškodeného väzivového aparátu ramenného, kolenného, lakťového a členkového kĺbu.

V rámci civilizačných ochorení sa zaoberáme komplexnou liečbou pacientov s primárnymi a sekundárnymi artrózami kĺbov – vrátane komplexnej ortopedickej prevencie, konzervatívnej liečby, operačné postupy zachovávajúce postihnuté kĺby ako aj plánovanie umelej kĺbovej náhrady ramenného, kolenného a bedrového kĺbu.

Ordinačné hodiny
Pondelok Neordinuje sa -
Utorok 07:30 – 15:30 MUDr. Judita Horváthová
Streda 07:30 – 15:30 MUDr. Juraj Barej
Štvrtok 07:30 – 15:30 MUDr. István Mitró, PhD.
Piatok 07:30 – 15:30 MUDr. István Mitró, PhD.